Po - Pia 10:00 - 18:00 | So 09:00 - 12:00

Zľava!

Veslársky trenažér Concept2 RowErg – nižší model

1 290.00 

AKCIA! V Banskej Bystrici a Zvolene poskytneme dovoz a montáž zadarmo.

 

Na objednávku 3-6 dní

Popis

 • Spoľahlivé údaje o cvičení

  Výkonný PM5 Performance Monitor, štandardný pre každý RowErg, poskytuje opakovateľné, porovnateľné údaje pre každý tréning. PM5 ponúka jednoduchý režim „Just Row“ alebo vám umožňuje nastaviť rôzne tréningy. Monitor vám zobrazuje široký rozsah údajov vrátane tempa, wattov, frekvencie úderov a kalórií. Pomocou aplikácie, ako je ErgData , je ľahké preniesť svoje tréningy do nášho bezplatného online denníka .

  Držiak zariadenia je vhodný pre telefóny aj tabletyPripojte sa k ErgData pomocou vášho PM5

  SpojiŤ sa

  Jeden monitor, veľa tréningových možností! Náš monitor výkonu na otvorenej platforme sa pripája cez Bluetooth k vášmu smartfónu alebo tabletu a je kompatibilný s viac ako 30 rôznymi aplikáciami vrátane našej vlastnej ErgData . Či už hľadáte online kurzy, tréningové a tréningové programy alebo virtuálne preteky, existuje aplikácia, ktorá vám bude vyhovovať.

  Integrovaný držiak zariadenia

  Teraz je používanie ErgData alebo iných obľúbených aplikácií pri veslovaní jednoduchšie ako kedykoľvek predtým. Každý nový RowErg je dodávaný s držiakom zariadenia, ktorý vám umožní držať váš smartfón alebo tablet bezpečne na svojom mieste. Držiak zariadenia sa zmestí na všetko od malých smartfónov až po veľké tablety, ako je iPad Pro a je ľahko a rýchlo nastaviteľný.

   

  Zotrvačník a tlmič

  Naše RowErgy využívajú odpor vzduchu, aby reagovali na vašu námahu pri každom údere, takže svoju námahu a odpor máte vždy plne pod kontrolou. Špirálový tlmič vám umožňuje jednoducho nastaviť prúdenie vzduchu k zotrvačníku, takže môžete meniť pocit zdvihu tak, aby vyhovoval vašim preferenciám. Dizajn zotrvačníka minimalizuje hluk a zároveň maximalizuje hladký pocit.

  Skladovanie a mobilita

  RowErg sa dá pri cvičení ľahko otáčať a možno ho rýchlo rozdeliť na dve časti (nie sú potrebné žiadne nástroje) pre kompaktné skladovanie. Ideálne pre domácnosti alebo telocvične, ktoré potrebujú flexibilný priestor. Vyššie nohy zvýšenej verzie sú vybavené veľkými kolieskami pre ľahší presun.

  Nastaviteľné opierky nôh a ergonomická rukoväť

  Nastaviteľné opierky nôh umožňujú rýchle a jednoduché nastavenie veľkosti tak, aby vyhovovala širokej škále veľkostí topánok. Navrhli sme ergonomickú rukoväť s 10-stupňovým ohybom, ktorá vám umožní pohodlne veslovať s prirodzenou polohou paží a rúk.

  Jednoduchá montáž

  Všetko, čo je potrebné na zostavenie RowErg, je inštalácia predných nôh. Zahŕňame všetky potrebné nástroje a jasné, ilustrované pokyny. Trvá len 20-30 minút.

  Odolná konštrukcia, ktorá sa ľahko udržiava

  Naše stroje sú známe svojou odolnosťou. Odolné a skonštruované tak, aby vydržali, naše stroje vydržia prísne používanie v lodeniciach, výcvikových strediskách, obývačkách, hoteloch, kluboch zdravia a vojenských základniach po celom svete. Zabezpečujeme jednoduchú starostlivosť o naše stroje, aby ste sa mohli sústrediť na využitie svojej investície, nie na jej údržbu.

  Súčasťou vášho nákupu

  K nákupu RowErg s PM5 zahŕňame nasledujúce položky:

  • Držiak zariadenia
  • Používateľská príručka
  • Sprievodca rýchlym spustením monitora výkonu
  • Náradie a ilustrovaný montážny návod

 

Celková dĺžka 244 cm
šírka 61 cm
Výška sedadla So štandardnými nohami 36 cm alebo s vysokými nohami 51 cm
Reťaz Reťaz z poniklovanej ocele
Kryt na reťaz Čiastočne uzavretý
Monitor PM5
Požiadavka na napájanie Vyžaduje dve D-článkové batérie. Počas tréningu monitor čerpá energiu z rotujúceho zotrvačníka, aby sa predĺžila životnosť batérie.
Maximálna hmotnosť užívateľa 227 kg podľa testov Concept2.*
*135 kg podľa testovania podľa európskej normy EN 20957-7 na testovanie stacionárnych fitness zariadení.
Stavebníctvo Štandard: Hliníkové predné nohy, oceľové zadné nohy.
Rameno monitora Odolný nylon. Otočné čapy na uloženie a nastavenie výšky monitora.
Farebná schéma čierna
Skladovanie Dá sa rozdeliť na dve časti pre ľahké skladovanie
Vesmírne odporúčania Zložené: 244 cm x 61 cm
S priestorom na použitie: 274 cm x 122 cm
Na skladovanie: So štandardnými nohami: 63,5 cm x 83,8 cm x 137,2 cm
Hmotnosť stroja So štandardnými nohami 26 kg
Prepravné rozmery Štandardná výška: Jedna krabica:
38 cm x 55 cm x 144 cm
Prepravná hmotnosť So štandardnými nohami 32 kg

Súvisiace produkty

Montáž skupina 2
55.00