O nás

O nás

Zistite o nás viac

Naša predajňa je zameraná na predaj doplnkov výživy pre športovcov a predaj fitness zariadení pre rekreačné aj profesionálne využitie. Súčasťou ponuky je predaj potrieb pre bojové športy, činiek, fitness pomôcok, oblečenia na šport, ale aj voľný čas. Venujeme sa zariaďovaniu domácich, firemných, hotelových a komerčných fitness centier.

Náš predaj staviame na osobnom prístupe ku každému zákazníkovi, jeho spokojnosť je naším jediným cieľom a  snažíme sa mu byť pri výbere maximálne nápomocní.

Predaj výživových doplnkov

Ponúkame široké spektrum produktov od renomovaných svetových a domácich výrobcov. V našom sortimente si vyberie kulturista, turista, cyklista či atlét. Nakupuje u nás množstvo výkonostných športovcov či reprezentantov, ktorí nám poskytujú spätnú väzbu ku kvalite a funkčnosti jednotlivých produktov.

Väčšinu tovaru prezentovanú na webovej stránke máme vždy skladom v našej kamennej predajni.

Predaj fitness zariadení a zariaďovanie fitness centier

V našom obchode nájdete stroje od značiek ako REEBOK, LIFE FITNESS, CONCEPT 2, IMPULSE, HORIZON FITNESS, CAPITAL SPORTS, KLARFIT,..ale aj iných výrobcov.  Činky a kotúče firiem HMS, PLATINUM FITNESS, GORILLA SPORTS, ZIVA,…

Zakúpené stroje a zariadenia Vám dovezieme a zmontujeme. Záručný aj pozáručný servis je samozrejmosťou.

 

Doplnkový sortiment
  • Boxovacie potreby značky Katsudo, vrecia, rukavice
  • Oblečenie od značiek EXTREME HOBBY, GORILLA WEAR, STRONG KNIGHT a RULES.
  • Adaptéry, balančné pomôcky, masážne valce, švihadlá, rukavice,…

Tešíme sa na Vašu návštevu našej kamennej predajne na Námestí Ľ. Štúra 24 v Banskej Bystrici.