Po - Pia 10:00 - 18:00 | So 09:00 - 12:00

SKIERG Concept2 s PM5

1 290.00 

Lyžiarsky trenažér od spoločnosti Concept2 je revolučné zariadenie, ktoré vám poskytne výborný lyžiarsky tréning počas celého roka.

Na sklade

Popis

Lyžiarsky trenažér detaily produktu:

  • je vybavený monitorom PM5, ktorý ponúka obrovské množstvo tréningových údajov
  • posilňuje a buduje hornú časť tela, trup a nohy spôsobom typickým pre lyžovanie
  • poskytuje kvalitné aerobné cvičenie
  • buduje špecifickú lyžiarsku pevnosť vrchnej časti tela, trupu a nôh
  • zabezpečuje kvalitný tréning
  • podporuje správnu a efektívnu techniku bežeckého lyžovania
  • je ideálny na intervalový tréning a má jednoznačne potenciál urobiť z vás rýchlejšieho lyžiara

Funguje na princípe odporového vzduchového zotrvačníka: čím rýchlejšie ťaháte, tým väčší odpor pociťujete. Pociťujete hladký ťah a rýchly návrat.

Voľne stojaca verzia SkiErg je ľahko premiestniteľná práve tam, kde máte práve chuť cvičiť.

Výkonnostný monitor PM5

Najnovší model lyžiarskeho trenažéru je vybavený monitorom PM5 a tak pri každom veslovaní získate presné, porovnateľné údaje. Pri každom tréningu sa vám zobrazia údaje o vzdialenosti, rýchlosti, tempe, kalóriách a wattoch a môžete si ich prezrieť v jednej z nasledovných piatich zobrazení: všetky údaje, silová krivka, stĺpcový graf, veľké zobrazenie a súpera.

Podsvietený grafický displej poskytuje rôzne druhy pohľadu na vaše cvičenie. Výsledky sa môžu uložiť do pamäte monitora alebo na akýkoľvek USB kľúč. Môžete si upraviť uhol monitora pre poskytnutie lepšieho náhľadu. Monitor PM5 umožňuje ANT+ a Bluetooth Smart (nie Bluetooth) bezdrôtové monitorovanie srdcovej frekvencie. Aby ste mohli využiť túto funkciu, budete potrebovať hrudný pás, ktorý funguje na základe jednej z týchto dvoch prenosových technológií.

Monitor PM5 funguje s dvomi D cell batériami. Počas tréningu sa monitor nabíja vtedy, keď sa točí koleso zotrvačníka a vďaka tomu sa predlžuje životnosť batérií.

Koleso zotrvačníka a klapka odporu

Lyžiarske trenažéry Concept2 využívajú odpor vzduchu a to vytvára neobmedzené možnosti záťaže pri cvičení. Pomocou klapky odporu si môžete rýchlo upraviť, koľko vzduchu bude prúdiť do zotrvačníka. Odpor stroja je priamo úmerný sile, ktorou na stroj pôsobíte – čím viac sily vynakladáte, tým výdatnejší je tréning. Koleso zotrvačníka bolo navrhnuté tak, aby minimalizovalo hluk a maximalizovalo plynulosť záberu.

Pružné lano s vysokou pevnosťou

Pružné lano je vyrobené z materiálu Dyneema®, ktoré je 15-krát pevnejšie ako oceľ. Zároveň váži menej, a preto citlivejšie a rýchlejšie reaguje na veslárov pohyb a to hlavne pri rýchlom tempe veslovania.

Rukoväte

Rukoväte sú ergonomický tvarované, takže zaručujú pevné uchopenie a pohodlné lyžovanie.

Pevná konštrukcia, ktorá sa ľahko udržuje

Ergonomické konštrukčné riešenie a použitý materiál zaručujú životnosť strojov viac ako 15 rokov, a to aj pri ich maximálnom každodennom vyťažení v profesionálnych fitnescentrách s minimálnou údržbou.

Súvisiace produkty

Montáž skupina 2
55.00