Po - Pia 10:00 - 18:00 | So 09:00 - 12:00

SKIERG Concept2 s PM5

1 390.00 

Pôvodne navrhnutý ako tréningový nástroj pre bežkárov, Concept2 SkiErg® bol prijatý komunitou fitness pre jeho schopnosť pracovať s nohami, jadrom a rukami plynulým a nepretržitým pohybom. Skvelé pre všetkých športovcov na všetkých úrovniach – nemusíte byť lyžiarom, aby ste mohli využívať výhody celotelového cvičenia SkiErg. SkiErg ponúka kvalitný tréning, ktorý vybuduje vašu silu a vytrvalosť.

Či už ste elitný bežkár, ktorý chce zlepšiť svoju silu, alebo niekto, kto hľadá skvelé cvičenie, SkiErg vám pomôže dosiahnuť vaše ciele.

Na objednávku 3-6 dní

Popis

Monitor výkonu

Monitor výkonu je to, čo odlišuje Concept2 SkiErg od ostatných bežeckých tréningových zariadení: je nabitý funkciami, no zároveň sa ľahko používa, umožňuje vám presne posúdiť váš výkon, sledovať váš pokrok a porovnávať vaše skóre s ostatnými. Každý SkiErg sa dodáva s  najpokročilejším monitorom výkonu, PM5.

Kolíska telefónu je umiestnená na vrchu PM5
Pripojte sa k ErgData pomocou vášho PM5

Monitor PM5 má bezdrôtové pripojenie Bluetooth aj ANT+, čo mu umožňuje pripojiť sa k mnohým pásom na meranie srdcového tepu, fitness zariadeniam a aplikáciám. Naša bezplatná aplikácia Concept2 ErgData vám pomôže sledovať vaše tréningy a môže sa synchronizovať s online denníkom Concept2 . Aplikácie tretích strán môžu poskytnúť ďalšie funkcie, ktoré vám pomôžu udržať si motiváciu. Vrátane držiaka na smartfón.

Voľne stojace alebo nástenné

SkiErg je možné namontovať na stenu alebo použiť s podlahovým stojanom . Montáž na stenu poskytuje najkompaktnejšiu možnosť, zatiaľ čo podlahový stojan s protišmykovou plošinou a kolieskami poskytuje riešenie typu všetko v jednom, vďaka ktorému je SkiErg mobilný. Či tak alebo onak, SkiErg sa ľahko montuje a my poskytujeme všetky nástroje, ktoré budete na túto prácu potrebovať.

Vysokopevnostné hnacie lanká

SkiErg sa vo svojom systéme pohonu spolieha na vysokopevnostné lanká. Lanká sú extrémne pevné a ľahké, výsledkom čoho je systém, ktorý je citlivý a hladký.

Zotrvačník a nastavenie odporu

SkiErg reaguje na vašu námahu pri každom ťahu, takže svoju námahu a odpor máte vždy plne pod kontrolou. Špirálový kryt vám umožňuje rýchlo nastaviť prúdenie vzduchu k zotrvačníku, takže môžete meniť pocit ťahu podľa vašich preferencií. Či už chcete, aby ste váš tréning cítil ako na rovnom teréne alebo pri stúpaní do kopca, SkiErg bude reagovať na vaše potreby.

Ergonomické rukoväte bez ramienok

Ergonomické rukoväte SkiErg bez ramienok poskytujú pohodlné a bezpečné uchopenie a neabsorbujú pot, takže zostávajú suché aj pri vysokom používaní. Sú tiež vhodné pre všetky veľkosti rúk, pretože nevyžadujú žiadne úpravy.

Odolná konštrukcia, ktorá sa ľahko udržiava

Naše stroje sú známe svojou odolnosťou a konštrukciou. Odolné a vyrobené tak, aby vydržali, naše stroje vydržia prísne používanie v strediskách severského lyžovania, obývačkách, kluboch zdravia a vojenských základniach po celom svete. Zabezpečujeme jednoduchú starostlivosť o naše stroje , aby ste sa mohli sústrediť na využitie svojej investície, nie na jej údržbu.

Jednoduchá montáž

SkiErg vyžaduje veľmi malú montáž. K dispozícii je celkom dvanásť skrutiek a súčasťou balenia sú všetky potrebné nástroje a jasné pokyny s množstvom obrázkov.
Pozrite si video zostavy SkiErg .

Súčasťou vášho nákupu

K nákupu SkiErg PM5 zahŕňame nasledujúce položky:

  • Kolíska smartfónu
  • Monitor výkonu so stručným sprievodcom
  • Háčiky na rukoväte
  • Produktový manuál SkiErg
  • Náradie a ilustrovaný montážny návod
  • Podlahový stojan , aby bol SkiErg voľne stojaci

Monitor PM5
Požiadavka na napájanie Vyžaduje dve D-článkové batérie. SkiErg poskytuje prevádzkovú silu, keď sa stroj používa.
Rám hliník
Farebná schéma čierna
Vesmírne odporúčania Nástenný:

  • Šírka v spodnej časti: 48,3 cm
  • Šírka v hornej časti: 52 cm
  • Hĺbka: 40,6 cm
  • Výška: 216 cm

Namontované na podlahovom stojane: 60 cm x 127 cm x 216 cm

Hmotnosť stroja SkiErg: 20,9 kg
Podlahový stojan: 16 kg
Prepravné rozmery SkiErg: 54 cm x 49 cm x 125 cm
Podlahový stojan: 13 cm x 66 cm x 135 cm
Prepravná hmotnosť SkiErg: 28 kg
Podlahový stojan: 18 kg

Súvisiace produkty

Montáž skupina 2
55.00