Po - Pia 10:00 - 18:00 | So 09:00 - 12:00

Veslovací trenažér AIR ROWER

890.00 

Veslovanie je komplexná forma aeróbneho cvičenia, pri ktorej sa zapájajú všetky dôležité svalové skupiny. Športovci však veslovanie často využívajú aj ako čiastočnú náhradu za beh. Vďaka komplexnosti veslovania spálite viac kalórií ako pri behu alebo chôdzi. Zároveň môžete rozvíjať silové schopnosti a vytrvalosť v rámci jedného tréningu.

Nie je na sklade

Popis

Stabilná konštrukcia

Konštrukcia s hmotnosťou 39 kg poskytuje stabilnú základňu pre osoby s rôznou hmotnosťou. Kvalitná oceľ je použitá na miestach, kde iní výrobcovia šetria. Vzduchový zotrvačník minimalizuje hluk a poskytuje prirodzený a realistický pocit z veslovania.

Jednoduchá preprava a skladovanie

Systém AIR ROWER je veľmi kompaktný, takže sa nemusíte obávať, že by zaberal miesto. Možno ho v okamihu prevrátiť do vertikálnej polohy, takže zaberá minimum miesta. Vďaka systému štyroch koliesok, ktoré sú umiestnené pod nohami, ho možno ľahko premiestňovať z miesta na miesto.

Počítač a výber tréningových režimov

Neustále zlepšovanie je dôležitou súčasťou úspechu. AIR ROWER ponúka širokú škálu tréningových režimov, ktoré si môžete vybrať na displeji počítača. Môžete si vybrať z časových a vzdialenostných intervalov alebo kontrolovať množstvo spálených kalórií, rýchlosťou na 500 m, celkový počet príťahov alebo srdcovú frekvenciu. Môžete si vybrať z radu preddefinovaných tréningových programov. AIR ROWER ponúka všetko, čo od veslovacieho trenažéra očakávate.

Budovanie sily, vytrvalosti a spaľovanie tukov

Vďaka širokému rozsahu odporu vzduchu od 1 do 9 môžete rozvíjať svalovú vytrvalosť, ale aj výbušnú silu. Môžete si vybrať medzi kratšími intervalmi veslovania, ktoré môžu byť oveľa intenzívnejšie, alebo dlhšími intervalmi. Za každých okolností však spaľujete tuky.

Brzdný systém Vzduchový
Dĺžka 254 cm
Extra polstrovanie na rukoväti Ano
Extra polstrovanie na sedadle Ano
Hlučnosť Nízká
Maximálna užívateľská hmotnosť (Nosnosť) 220 kg
Možnosť úpravy odporu 1 – 9
Ovládanie záťaže Manuálně
Počítač Ano
Šírka 51 cm
Jednoduché uloženie a transport Ano
Snímanie srdcovej frekvencie Ano
Váha 39 kg
Vzdialenosť pojazdu od zeme 51 cm

Súvisiace produkty

Montáž skupina 2
55.00