Po - Pia 10:00 - 18:00 | So 09:00 - 12:00

Posilovací stroj IMPULSE – multifunkčná posilovacia veža so závažím 5x 125 kg – COMBO

8 290.00 

AKCIA! Na tento produkt poskytneme dopravu ZADARMO!

Multifunkčná zostava, ktorá ponúka päť posilňovacích pozícií a šesť stanovíšť. Jedným zo stanovíšť je aj protismerná kladka s nastaviteľnou polohou, vďaka ktorej je táto multifunkcia vyložene univerzálnym riešením, a má ambície stať sa srdcom posilňovne. Ide o komplexnú multifunkciu, ktorá kombinuje niekoľko cvičebných pozícií. Človek tak získava možnosť precvičiť prakticky celé telo. Podstatné je, že multifunkcia ponúka viac pozícií naraz, takže môže byť využitá viacerými športovcami súčasne.

Na objednávku 3-6 dní

Popis

Stroj je designovaný tak, aby zvládol pracovať na relatívne malom priestore a prakticky bezúdržbovo pri prevádzke na úrovni komerčného fitness. Pohodlie zaručuje predovšetkým kvalitné polstrovanie vyrobené z odolných materiálov, bezpečnosť a stabilitu zaručí funkčný design a kvalitná oceľ, z ktorej je stroj vyrobený. Užívateľ získava efektívny spôsob ako zlepšiť svoju fyzickú kondíciu na malom priestore. Cvičenie na stroji IMPULSE 4 stack multi-station nesie predovšetkým výhodu v podobe minimálnej záťaže na kĺby, a intuitívna regulácia záťaže pomocou kľučky na záťažovom stĺpci. Posilňovací stroj je odolný proti opotrebeniu a ľahko sa udržuje. Fitness stroje zo série IMPULSE IT sú opatrené špeciálnym náterom, ktorý zvyšuje odolnosť proti opotrebeniu. Vďaka tomu sa stroje nepoškriabu tak ľahko a nepodliehajú korózii. Produkt patrí do kategórie posilňovacie stroje na tehličky.

Posilňovací stroj IMPULSE multi-funkcia je určená na precvičenie celého tela. Zabrať dostanú predovšetkým svalové skupiny v oblasti hornej polovice tela, posilníte brušné svaly, svaly ramenné, bicepsy a tricepsy, ďalej potom šijové svaly, svaly chrbtové, stehenné svaly a mnoho ďalších. Výhodou tohto stroja je fakt, že si cvičenie môžete do značnej miery upraviť podľa svojich potrieb, existuje ohromné ​​množstvo cvikov, ktoré Vám umožnia zacieliť na konkrétnu svalovú skupinu. Môžete zvoliť rôzne adaptéry a varianty cvikov.

V prípade cvičenia s protismernými kladkami od IMPULSE Vám ponúkame spôsob, ako posilniť a sformovať Vašu postavu. Vďaka tomu, že spevníte brušné svaly a svoje chrbtové svalstvo, získate väčšiu odolnosť proti zraneniu a chronickým problémom, ktoré súvisia s každodennou pracovnou rutinou. Preto prídavný modul IMPULSE Cable crossover odporúčame pre každého športovca, ktorý sa chystá aktívne venovať kolektívnym a kontaktným športom. Ďalej ho odporúčame aj tým, ktorí potrebujú získať prevenciu proti začínajúcim zdravotným problémom. Spevnenie chrbtových svalov pomáha predchádzať bolestiam chrbta, z ktorých sa môžu vykĺbať závažné ochorenia, preto je vhodné protismerné kladky zaradiť do zostavy pre Váš kruhový tréning vo Vašom cvičebnom pláne.

 

Technické parametre
Šírka:                      592 cm
Celková výška:      233 cm
Váha:                       890 kg
Váha závažia:          125 kg

• Profesionálny posilňovací kladkový stroj mohutnej konštrukcie, kde môžu cvičiť 4 osoby súčasne bez obmedzenia komfortu pri cvičení

• Pozície
1. pozícia – sťahovanie hornej kladky (horné chrbtové svalstvo, paže)
2. pozícia – spodná kladka – veslovanie (spodné a horné chrbtové svalstvo)
3. pozícia – tricepsové sťahovanie – cviky na triceps
4. pozícia – jednoručný úchop – cviky na paže a triceps

• Na precvičenie celého tela, predovšetkým na precvičenie hornej polovice tela
• posilnenie chrbta, brucha, ramien, stehna a mnoho ďalších partií
• Oddelené záťažové stĺpce
• Konštrukcia z tvrdenej ocele a kvalitné odolné vodiace lanká
• Stabilné prevedenie rámu
• Posilňovací stroj na tehličky
• Takmer bezúdržbová prevádzka

Spoločnosť IMPULSE FITNESS patrí k tradičným svetovým výrobcom zariadení pre fitness. Na vývoji nových kardio a posilňovacích strojov spolupracujú technickí dizajnéri z USA a Európy, na výrobu sa používajú kvalitné komponenty od overených a spoľahlivých dodávateľov. 35 rokov skúseností v odbore sa odráža vo vypracovaných detailoch jednotlivých produktov, ktoré spoločnosť IMPULSE FITNESS vyrába pre popredné svetové značky v odbore fitness. Celý sortiment predstavuje inovatívne, funkčné, odolné a štýlové produkty. R&D centrum spoločnosti IMPULSE zamestnáva cez 40 inžinierov elektrotechniky a mechaniky, ktorí robia všetko pre to, aby vyhoveli náročným požiadavkám majiteľov posilňovní a fitness centier. Spoločnosť IMPULSE FITNESS je certifikovaná ISO9001:2000, ISO14001, ISO10015 a OHSAS 18001.