Po - Pia 10:00 - 18:00 | So 09:00 - 12:00

ATX TRIPLEX Workout Station posilňovací stroj na kotúče

1 490.00 

Skladom v čiernej farbe.

AKCIA! V Banskej Bystrici a vo Zvolene poskytneme dopravu a montáž na tento produkt ZADARMO!

Kompaktný posilňovací stroj ATX, týmto úsporným strojom môžete odcvičiť celé telo. Celý stroj je zložený z týchto komponentov – lavica RAS, horná/spodná kladka a multipress. Okrem týchto troch základných častí môžete svojmu tréningu radodať rozmanitosť doplnením niekoľkými adaptérmi, ktoré sa vkladajú do prední časti lavice např. Scottova lavica, predkopávanie / zakopávánie alebo adaptér na brucho.

Konštrukcia je masívna, nohy stroja sú opatrené gumovou “podrážkou”, ktorá zabraňuje posuvu  stroja a poškodeniu podlahy.

Multipress
Multipress má nosnosť až 400 kg – lavica/250 kg – ramená, ktoré sú kompatibilné s kotúčmi so štandardným priemerom 50 mm. Obidve ramená sú výškovo nastaviteľné takže máte na výber zo širokej škály cvikov na hornú časť tela.  Maximálna funkčnosť a stabilita oceľovej konštrukcie sú samozrejmosťou. Ergonomicky presný stroj, ktorý zacieli presne na tie partie, ktoré chcete. Máte na výber zo širokej škály cvikov, napr. bench press, bench press hlavou hore a dolu, alebo tlaky na ramená. Ďalšou výhodou je dvojitá variácia úchopov .rukovätí

Horná/spodná kladka
Kombinácia hornej a spodnej kladky pridá do Vášho tréningu množstvo cvikov, ktoré môžete na stroji prevádzať. Kladka pracuje úplne presne a hladko bez zadrhávania aj pri vyššej záťaži. Pri cvičení sťahovanie hornej kladky si môžete nastaviť y” – opierky nôh pre maximálny komfort. Maximálna nosnosť kladky je 160 kg.

Lavice RAS
Polohovateľná lavička tohoto stroja vydrží bez akýchkoľvek problémov zaťaženie až 500 kg. Vysoká stabilita a veľmi kvalitné čalúnenie je u tohoto prémiového modelu samozrejmosťou. Jednou z najväčších predností tejto lavičky je rozšířiteľnosť o moduly – môžete osadiť adaptéry na precvičenie hornej aj spodnej časti tela. Opierka chrbta ponúka 15 polôh a dá sa nastaviť aj do negatívneho sklonu

Na sklade

Kategórie: Značka:

Popis

Technické parametre

Dĺžka:149 cm
Šírka:132 cm
Výška:210 cm
Hĺbka:122 – 150 cm
Nosnosť:400 kg
Váha:131 kg