Po - Pia 10:00 - 18:00 | So 09:00 - 12:00

Box. makiwara Katsudo Round

59.00 

Box. makiwara Round je veľmi praktický terč pre tréning boxerských úderov, umožňujúci tréning a zdokonaľovanie boxerských zručností. Na rozdiel od klasických láp, umožňuje  trénovať iným spôsobom a výrazne
rozširuje možnosti v technicko-taktickej príprave boxera. Pri cvičení s makiwarou Round si ani nespomeniete na mlátenie do medicinbalu, ktorý drží Váš tréningový partner.
Makiwara Round1 má spodný priemer 35 cm, vrchný priemer 22 cm a je vysoká 22 cm. Do výšky 16 cm má tvar valca, ktorý je následne skosený. Tento tvar,na rozdiel od podobných výrobkov ale plochých, umožńuje, okrem iného,aj nácvik a tréning hákov a zdvihákov. Po bokoch sú dve rúčky na pevné uchopenie makiwary. Váha 1 kusa je cca 1,2 kg.

Na sklade

Kategórie: Značka:

Popis

Makiwara Round 2 má spodný priemer 35 cm, vrchný priemer 22 cm a je vysoká 15 cm. Do výšky 10 cm má tvar valca, ktorý je následne skosený. Tento tvar, na rozdiel od podobných výrobkov ale plochých, umožńuje, okrem iného,aj nácvik a tréning hákov a zdvihákov. Po bokoch sú dve rúčky na pevné uchopenie makiwary. Váha 1 kusa je cca 1 kg.