LifeSpan E3i elliptický trenažér

1 650.00 

Eliptický crossový trenažér LifeSpan E3i  má stabilnú konštrukciu, ktorá umožňuje použitie stroja aj robustnejšími športovcami do hmotnosti 170 kg. Samozrejmosťou je podsvietený display s 19 cm uhlopriečkou. Ten prehľadne zobrazí všetky priebežné výsledky. Ak máte záujem, snadno jej môžete synchronizovať cez bluetooth s Vaším smartphonom a priebežne si tak zaznamenávať výsledky svojich tréningov.

Tento domáci cardio trenažér vás príjemne prekvapí svojimi vlastnosťami. Trenažér ponúka 20 úrovní odporu, ktoré sú generované na báze indukčného 17 kg zotrvačníku. Veľkou konkurenčnou výhodou je druhá možnosť regulácie záťaže aj samotného spôsobu tréningu. Crossový trenažér LifeSpan E3i dokáže meniť náklon samotnej elipsy. Vďaka ďalším 20 úrovniam náklonu získavate ohromnú variabilitu čo do možnosti zvoliť si optimálnu záťaž. Naviac si môžete zvoliť medzi klasickým cardio tréningom, alebo intervalovým tréningom.

Snímače tepovej frekvencie sú zabudované do madiel cardio trenažéru.  Behom cvičenia môžete pozorovať podsvietený display. Ten priebežne zobrazuje dosiahnuté hodnoty – čas, rýchlosť, spálené kalórie, úroveň odporu a náklonu stroja, tepovú frekvenciu, vynaloženú energiu vo wattoch, počet otáčok za minútu a samozrejme odhad spálených kalorií za hodinu.

LifeSpan E3i samozrejme ponúka manuálny režim, keď začnete cvičiť bez zvoleného programu. Trenažér však ponúka aj 19 prednastavených programov. konkrétne 2 tepové programy, 5 programov zameraných na spalovánie tukov, 7 variantov tréningu pre budovanie svalov a tvarovanie postavy. Ďalších 5 programov je zameraných na zvyšovanie kondície a 2 programy si môžete zadefinovať podľa vlastnej potreby.

LifeSpan E3i podporuje bluetoothe Active Trac, ktorý vysiela priebeh cvičenia do Vášho mobilného zariadenia. Aplikácia podporuje operačné systémy Andorid a iOS. Trenažér disponuje držiakom na mobilné zariadenie a USB portom, vďaka ktorému ho môžete počas cvičenia nabíjať.

Crossový trenažér LifeSpan E3i  je designovaný a konštruovaný pre trh USA a spĺňa tie najvyššie nároky, ktoré kladie západný trh.

Vyváženosť pohybu je základ

V priebehu tréningov sa často stáva, že športovci “nadržiavajú” svojim silnejším častiam tela. Deje se tak nevedomky, jednoducho tak poskytujú úľavu tým svalom, ktoré sú slabšie. COREBALANCE TECHNOLOGY je patentovaná technológia LifeSpan, ktorá umožňuje tieto rozdiely snímať a vyhodnocovať. Tento cardio trenažér vám na display zobrazí informaciu o tom, ako zaberáte a či sa cvičenie odohráva v rovnováhe. Týmto zpôsobom sa dá predcházať nepríjemným chornickým zraneniam a zároveň rovnomerne posilovať celé telo.

Nastavte si tréning podľa potreby

Crossový trenažér LifeSpan disponuje možnosťou nastaviť si 20 úrovní odporu. Od väčšiny konkurencie sa však líši možnosťou nastaviť si i 20 úrovní náklonu. LifeSpan disponuje computerom, ktorý ponúka až 21 tréningových programov, využíva aj náklony pre intenzívne silové varianty tréningov.

Ergonómia pohybu

Crossové trenažéry LifeSpan sú designované tak, aby boli maximálne efektívne a prínosné pre svojich užívateľov. Celý pohyb je koncipovaný tak, aby bol  v maximálnom súlade s ergonómiou tela. Dĺžka kroku je 50 cm.

Kategórie: , Značka: Product ID: 3438

Popis

✔ Prestížna Americká značka LifeSpan

✔ Robustná konštrukcia aj pre športovcov  do 170 kg

✔ 20 úrovní odporu a 20 úrovní náklonu

✔ Zdvojená masívne kolieska lyžín

✔ Záznam priebehu vašich tréningov na USB, možnosť nabíjať mobilné zariadenia

✔ Prepojiteľný cez Bluetooth s mobilným zariadením (Andorid a iOS)

 

Computer

✔ Prehľadný display (19 cm uhlopriečka) zobrazuje v jeden moment : Program, čas, tepovú frekvenciu, rýchlosť, náklon, vzdialenosť, kalórie a dalšie

✔ Farebný LCD display

✔ 19 voliteľných programov + možnosť 2 vlastných programov a Quick Start

Displej:

✔ Čas

✔ Tepová frekvencia

✔ Otáčky za minútu

✔ Rýchlosť

✔ Výkon vo wattoch

✔ Cieľové kalórie

✔ Spálené kalórie

✔ Core Balance

✔ Úroveň náklonu

✔ Úroveň odporu

✔ Zvolený program

Programy:

✔ 2 programy na cielenú srdcovú frekvenciu

✔ 5 programov pre zníženie hmotnosti

✔ 7 programov pre tvarovanie postavy a posilňovanie

✔ 5 programov na kondičné cvičenie

✔ 2 programy nastaviteľné podľa vlastnej špecifikácie

Technické parametre
Dĺžka:204 cm
Šírka:61 cm
Výška:176 cm
Nosnosť:170 kg
Váha:100 kg
Magnetický brzdný systém
Váha zotrvačníku:16 kg
Prepravné kolieska
Generátor – nepotrebuje el.proud
Stupne záťaže:20
Podsvietenie displeja
Meranie pulzu v madlách
Ukazovateľ výkonu vo wattoch
Držiak na fľašu
Kompatibilné s meračmi pulzu POLAR
Dĺžka kroku 50 cm
Rozteč medzi pedálmi:10 cm
Počet výškových polôh:20