Capital Sports Helix Star DR krosový trenažér

990.00 

Vitajte v 21. storočí: Fitness tréning dnes musí byť multimediálny s mnohými prepojeniami. Na tento účel sa Helix Star DR krosový trenažér opiera o plnú integráciu aplikácie Kinomap. Ponúka prístup k viac ako 100 000 km peších trás a je pripojený cez Bluetooth priamo ako spätnoväzbový systém s eliptickým trenažérom: Nielenže sú údaje o výkonnosti, ako napríklad rýchlosť, srdcová frekvencia alebo vzdialenosť zahrnuté a vyhodnotené v aplikácii, ale aj priamo riadia virtuálnu jazdu. Ak ste si zvolili cestu do kopca, odpor krosového tenažéra sa automaticky nastaví, ako keby ste skutočne išli do kopca. Takto môžete preskúmať vzdialené turistické chodníky, alebo cudzie mestá, bez toho aby ste opustili byt. Komu to nestačí, tak sa jednoducho zúčastní na mnohých udalostiach pre viacerých hráčov: Vyskúšajte svoju kondíciu v porovnaní s tisíckami bežcov – pocit ako na berlínskom maratóne. Alebo necháte ostatných zúčastniť sa na vašich vlastných trasách. Stačí natáčať s ActionCam, nahrať do aplikácie Kinomap a hneď môžu fitness nadšenci na celom svete behať na vašich trasách.

Okrem možností multimediálnych tréningov presviedča Helix Star DR krosový trenažér prirodzene svojou vysokokvalitnou technológiou: S extrémne vysokou hmotnosťou zotrvačníka až 27 kg vám môže ponúknuť masívny tréningový odpor, ak ho chcete! Systém MagResist reaguje na takmer akúkoľvek tréningovú požiadavku v 32 úrovniach. So štyrmi tréningovými programami, pre začiatočníkov, pokročilých a expertov je predprogramovaný k okamžitému tréningu. Plochá elipsa s optimalizovanou dĺžkou kroku zabezpečuje príjemný bežecký tréning. Na rozdiel od bežných krosových trenažérov je zariadenie Helix MR je eliptický krosový trenažér, čo znamená, že jeho zotrvačník sa nachádza pred bežcom, vďaka čomu dosahuje mimoriadne prirodzené, pre kĺby šetrné pohyby s veľkou elipsou. V kombinácii s maximálnou hmotnosťou používateľa 150 kg hrá v najvyššej lige domácich trenažérov.

Nudu pri cvičení možno hravo prekonať s integrovaným držiakom na tablety. Dajú sa tu perfektne umiestniť smartfóny, tablety alebo elektronické čítačky, ktoré sa dajú použiť buď pri využívaní aplikácie Kinomap, alebo jednoducho na sledovanie filmov, počúvanie hudby alebo čítanie počas tréningu. V tréningovom počítači sa nachádza nabíjací USB port, ktorý zaručuje neprerušený tréning. Kto práve nemá k dispozícii smart zariadenie, môže sledovať svoje tréningové hodnoty na domácom trenažéri Helix Star DR celkom bežne prostredníctvom integrovaného tréningového počítača. Ten zobrazuje vďaka integrovaným ručným snímačom okrem prejdenej vzdialenosti, tréningového času a spotreby kalórií aj tvoju srdcovú frekvenciu. V neposlednom rade zaručuje mimoriadne tichý systém SilentBelt, že tvoj tréning nebude nikoho rušiť.

Krosový tréning 21. storočia: trenažér Helix Star DR krosový trenažér od CAPITAL SPORTS robí z domáceho tréningu multimediálny zážitok.

Všimnite si, prosím: Aplikácia Kinomap je voľne dostupná a môže byť používaná bezplatne. Niektoré funkcie sú však prístupné iba prostredníctvom online registrácie a môžu byť čiastočne spoplatnené.

Nie je na sklade

Popis

Najväčšie výhody:

 • Tréning podľa želania: 27 kg zotrvačník a systém MagResist s 32 nastaviteľnými úrovňami magnetického odporu
 • Multimediálny tréning: plná integrácia aplikácie Kinomap s tisíckami kilometrov virtuálnych trás a súťažný režim (bluetooth)
 • Optimálna dĺžka kroku: plochá elypsa pre prirodzený bežecký pohyb a obzvlášť stabilný so systémom DoubleRaill.
 • Vysoká kvalita a hladký chod: Sytém SilentBelt pre náročnú jazdu s nízkym hlukom

Detaily produktu:

 • Ľahko ovládateľný tréningový počítač
 • 12 tréningových programov
 • 9 kg zotrvačník
 • Kolieska pre jednoduché premiestnenie
 • Bluetooth
 • Optimálna dĺžka kroku
 • Max. hmotnosť používateľa: 150 kg
 • Napájanie: 220-240 V | 50/ 60 Hz

Rozmery:

 • Rozmery: cca 60 x 165 x 182 cm (ŠxVxH)
 • Váha: cca. 85,5 kg